Skicka i första hand ett mail till info@familjecentraler.se så fördelas frågan till lämplig person i styrelsen. Du kan även ta kontakt direkt till någon i styrelsen – se nedan.

Åsa Pettersson – Ordförande
Verksamhetschef Barnhälsovården
asa.pettersson@regionostergotland.se

Eva Vilhelmsson – Kassör
Socionom
eva.vilhelmsson@hammaro.se

Anna-Maria Troedsson – Sekreterare
Förskollärare/samordnare
anna-maria.troedsson@kfsk.se

Marie Hjälmarö – Ledamot                                                   
Förskolechef/Samordnare
marie.hjalmaro@jonkoping.se

Petra Seiger – Ledamot  
Förskollärare/ Samordnare
petra.seiger@skelleftea.se

Marie Cesares Olsson – Ledamot
Utvecklingsledare
marie-cesares.olsson@regionorebrolan.se

Moa Mellbourn – Ledamot
Socionom
moa.mellbourn@helsingborg.se

Linda Berntsson – Ledamot

BVC-sjuksköterska

linda.berntsson@vgregion.se

Carina Persson – Ledamot
Barnmorska

Carina.CJ.Persson@skane.se