Skicka i första hand ett mail till info@familjecentraler.se så fördelas frågan till lämplig person i styrelsen. Du kan även ta kontakt direkt till någon i styrelsen – se nedan. (Om ni upplever problem med hemsidan, testa att öppna den i en annan webläsare, t ex Chrome. Vid fortsatta bekymmer kontakta oss.)

Åsa Westergren – Ordförande
Verksamhetschef Barnhälsovården
mailto:asa.westergren@regionostergotland.se

Marie Cesares Olsson – Vice Ordförande
Utvecklingsledare
marie-cesares.olsson@regionorebrolan.se

Anna-Maria Troedsson – Sekreterare
Projektledare Kommunförbundet Skåne
anna-maria.troedsson@kfsk.se

Marie Hjälmarö – Vice Sekreterare                                                   
Förskolechef/Samordnare
marie.hjalmaro@jonkoping.se 

Ulrika Heimer – Kassör
Förskollärare

ulrika.heimer@ockelbo.se

Nina Alakulju – Vice Kassör

Länssamordnare för mödrahälsovården i Region Norrbotten

nina.alakulju@norrbotten.se

Linda Berntsson – Ledamot

BVC-sjuksköterska

linda.berntsson@vgregion.se

Martina Larsson – Ledamot

martina.s.larsson@rjl.se

Maria Kruse – Ledamot

Socialpedagog, samordnare

maria.kruse@salem.se